A+ A A-

Enix

Enix jest producentem wysokiej klasy grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości materiałów firma zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów w całej Polsce ale również poza jej granicami w wielu europejskich krajach.

Grzejnik Boston B

To jeden z najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych firmy Enix. Boston cechuje się prostą geometryczną formą pozbawioną zbędnych ozdobników. Jego surowa forma doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych i w stylistyce industrialnej. Grzejnik standardowo malowany jest w kolorze grafit strukturalny – co podkreśla styl grzejnika.

Łazienkowy grzejnik dekoracyjny Quatro

Quatro jest nowoczesnym grzejnikiem łazienkowym, występuje on w kilku wersjach: Quatro Q, Quatro QX i Quatro QB. Wersje różnią się rodzajem podłączenia do instalacji C.O., Quatro Q jest grzejnikiem z podłączeniem dolnym standardowym Quatro QX to wersja grzejnika z podłączeniem dolnym środkowym, natomiast wersja QB wyposażona jest w dodatkową estetyczną maskownicę która zasłania podłączenie grzejnika a widoczna jest jedyni głowica termostatyczna.

Skontaktuj się z nami

captcha