A+ A A-

Imers

Imers to polski producent grzejników ozdobnych i dekoracyjnych. Grzejniki Imers cechują się przemyślaną, niebagatelną formą oraz wyjątkową funkcjonalnością - co jest szczególnie istotne w przypadku grzejników łazienkowych, gdzie grzejnik może spełniać dodatkowo formę suszarki i wieszaka na ręczniki.

Grzejniki galwanizowane

Firma Imers jest uznanym producentem grzejników z wykończeniem galwanicznym. Cechą wyróżniają jest dostępność różnych wersji powłok: chrom błyszczący, chrom matowy, mosiądz, retro - stary mosiądz i grafit - czarny chrom.

Grzejnik łazienkowy Sewena

Sewena jest przykładem wyjątkowo praktycznego grzejnika do łazienki. W standardzie grzejnik ten wyposażony jest w dodatkowe poziome profile wygięte w sposób który umożliwia wykorzystanie ich jako suszarek na ręczniki. Dodatkową zaletą grzejnika Sewena jest wyposażenie grzejnika w rząd punktowych wieszaków, które świetnie sprawdzają się jako wieszaki na ręczniki.

Grzejnik dekoracyjny Sizer

Nowoczesna forma grzejnika sprawia, że grzejnik staje się on eleganckim elementem wystroju wnętrza. Grzejnik jest zbudowany ze stalowych, pionowych rur umieszczonych na różnej wysokości. Grzejnik wykonywany jest w wersji malowanej proszkowo oraz w wersji wykończonej pokryciem galwanicznym.

Skontaktuj się z nami

captcha