A+ A A-

Producenci grzejników

Instal Projekt

Marka Instal Projekt opiera swą wiedzę na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu oraz rodzinnej tradycji. Od tamtego czasu tworzy produkty grzewcze - grzejniki CO, modele elektryczne, oraz wszelkie, potrzebne do nich akcesoria.

To, co jest naprawdę ważne, to świadomość, że do produkcji swych wyrobów, Instal Projekt używa jedynie materiałów nieszkodzących środowisku naturalnemu, oraz dba o to, by produkty były takie również podczas swej regularnej pracy. Gwarantem tego wszystkiego jest przeszło pięćdziesiąt nagród i wyróżnień w wielu, prestiżowych konkursach, między innymi wyróżnienie godłem „ProDeco”, tytułem „Wybór Roku”, czy „Dobry Wzór”.

 

Zehnder

Zehnder to jedna z najdłużej istniejących na rynku grzewczym marek; jej początki sięgają aż 1923 roku, kiedy to bracia Zehnder otworzyli swój pierwszy biznes. Już kilka lat później zajęli się tym, czym marka jest do dziś - tworzeniem innowacyjnych grzejników stalowych, będących pierwszymi w Europie, które nie zostały wykonane z żeliwa. W 1930 roku założyli oficjalną spółkę pod swoim nazwiskiem.

Pierwsze grzejniki tworzone były niemal w całości ręcznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. W roku 1980 powstały zaś prawdziwe klasyki: Zehnder Universal, pierwszy grzejnik łazienkowy, z poziomymi profilami grzewczymi, a także modele Art Deco i Sculptur - pierwsze warianty dekoracyjne na rynku światowym. Kilka lat później w ofercie marki pojawił się zaś model, którym możemy cieszyć się do dziś - Zehnder Charleston.

Nic więc dziwnego, że marka, która swoje zasady opiera na tradycji, długoletnim rozwoju i pracy, a także chęci ciągłego doskonalenia się, z taką łatwością pozyskuje do dziś rzesze zwolenników.

 

 

HeatPoint

HeatPoint to przede wszystkim kwintesencja jakości i trwałości. Stosunkowo młoda, polska marka łączy w swych projektach estetykę, nowoczesny design i najnowsze technologie.

Firma specjalizuje się w produkcji grzejników nierdzewnych, wykonywanych ze stali kwasoodpornych, sprowadzanych z Finlandii. To właśnie one gwarantują, że modele HeatPoint sprawdzą się nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Nie wymagają pokrywania dodatkowymi powłokami lakierniczymi i malarskimi, dzięki czemu nie emitują trujących oparów, pracując w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

W ofercie marki znajdziecie więc warianty drabinkowe, idealne do każdej łazienki, wnętrz o  dużej wilgotności i otwartych układów CO, modele zasilane elektrycznie, a także innowacyjne, ceramiczne panele elektryczne, a ponadto - wszelkie, potrzebne akcesoria.

 

Runtal

Runtal

Grzejniki Runtal to produkty niepowtarzalne. Tworzone z pasją przez najlepszych projektantów, staną się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza, podkreślając jego indywidualny charakter.

W ofercie marki znajdziecie zarówno warianty dekoracyjne, z płaskim frontem, jak i gustowne drabinki do łazienek. To świetne rozwiązania do wnętrz wszystkich tych z Was, którzy nie poprzestają na zwykłej estetyce, pragnąc, by każdy element wyposażenia stanowił małe dzieło sztuki. Historia Runtal sięga aż 1953 roku - od tamtego momentu stała się rozpoznawalna i uznawana na rynku grzewczym, zarówno za ekskluzywny design, jak i najwyższą jakość. 

Więcej artykułów…

  1. Purmo
  2. Imers
  3. Enix
  4. Terma

Skontaktuj się z nami

captcha