A+ A A-

Grzejnik Solen - IMERS

grzejnik dekoracyjny solenSolen to model idealny dla fanów klasyki, poszukujących rozwiązań eleganckich, ale nienachalnych i bezpretensjonalnych. Grzejnik ten zapewni stuprocentową wygodę użytkowania, stanowił będzie doskonałe tło dla przyszłych działań aranżacyjnych we wnętrzu, oraz zagwarantuje funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej: Grzejnik Solen - IMERS

Grzejnik Minas - IMERS

grzejnik dekoracyjny minasMarka IMERS szczyci się swoją otwartością wobec klientów i błyskawiczną reakcją na wymagania względem technologii i designu na rynku; w dobie produktów niesamowicie nowoczesnych wielbicielom klasycznego stylu ciężej znaleźć jest coś dla siebie. Właśnie pod tę grupę firma stworzyła linię grzejników retro, z której pochodzi model Minas.

Czytaj więcej: Grzejnik Minas - IMERS

Grzejnik Eten - IMERS

grzejnik dekoracyjny etenIMERS, polski producent dekoracyjnych grzejników łazienkowych, to absolutnie najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Jednym z modeli wartych uwagi, które posiada w swojej ofercie, jest grzejnik Eten; Eten to model zdecydowanie nowoczesny, o dość surowym wyglądzie i nieco industrialnym charakterze. Będzie więc idealny do wnętrz o odważnym wystroju i pomieszczeń minimalistycznych.

Czytaj więcej: Grzejnik Eten - IMERS

Grzejnik Cubic - IMERS

grzejnik dekoracyjny cubicNie trudno domyślić się po samej nazwie, co stanowi główną cechę i atut grzejnika Cubic; słowo to oznacza bowiem „sześcienny” i w tym przypadku opisuje kształt profili grzewczych modelu. Są one bowiem masywne, osadzone pionowo na różnych wysokościach, ale co najważniejsze – mają kwadratowy przekrój. Cubic nada się więc doskonale do wnętrz o nowoczesnym wystroju z geometrycznymi dodatkami – zarówno łazienek, jak i salonów, przedpokoi, czy sypialni. Z pewnością stanowił będzie doskonałą ozdobę każdego z nich i aż prosił się o wyeksponowanie.

Czytaj więcej: Grzejnik Cubic - IMERS

Grzejnik Art - IMERS

grzejnik dekoracyjny art retroW ofercie marki IMERS  wielbiciele klasycznego stylu retro również znajdą coś dla siebie; grzejnik Art w charakterystyczny sposób łączy w sobie elegancję w klimacie vintage oraz skromny minimalizm, tworząc oryginalny, niezwykle estetyczny efekt. Art to grzejnik mający formę drabinki łazienkowej; na tle innych, popularnych drabinek jest jednak niezwykle lekki, harmonijny i szykowny. Wszystko dzięki odpowiedniemu układowi metalowych rur. Poziome profile grzewcze ułożone są z dużymi odstępami w środku ramy, którą tworzą kolektory; kąty zostały jednak złagodzone i lekko zaokrąglone, dzięki czemu model nie staje się zbyt „toporny”.

Czytaj więcej: Grzejnik Art - IMERS

Skontaktuj się z nami

captcha