A+ A A-

Grzejnik Roti - Instal Projekt

Model Roti, zaprojektowany przez Romana Gawłowskiego dla marki Instal Projekt pochodzi z kolekcji Modulusgrzejników elastycznych. Nie są to wcale słowa na wyrost; Roti może zostać zamontowany zarówno na płaskiej ścianie, jak i w wewnętrznym narożniku pomieszczenia. W zestawie z nim znajdują się dwa odpowiednie komplety montażowe.


Grzejnik opiera się na poziomych kolektorach, na których zamontowane są pionowe profile grzewcze o płaskim, prostokątnym przekroju; nadaje mu to dość futurystyczny efekt i gwarantuje doskonały klimat wnętrza.

Czytaj więcej: Grzejnik Roti - Instal Projekt

Grzejnik Puls - Instal Projekt

grzejnik dekoracyjny pulsMarka Instal Projekt zapewnia, że Puls to jedyny grzejnik tego typu, dostępny na rynku. Spośród innych modeli wyróżnia się wyrazistym kształtem i niespotykaną formą, geometryczną, harmonijną i „rytmiczną”. Dość duża głębokość jest w tym wypadku niezaprzeczalną zaletą, która czyni go przestrzennym i oryginalnym. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach i rozmaitych pomieszczeniach – przedpokojach, łazienkach, czy sypialniach; rurowa budowa umożliwi wykorzystanie go także jako wieszaka lub suszarki, ale również, jako półki na ręczniki.

Czytaj więcej: Grzejnik Puls - Instal Projekt

Grzejnik Nameless - Instal Projekt

grzejnik dekoracyjny namelessNameless to prostota i oryginalność w jednym; projektantom marki Instal Projekt udało się połączyć te dwie, z pozoru niemożliwe do zgrania cechy, tworząc interesujący grzejnik, dający jednocześnie duże pole do popisu w kwestii dalszego aranżowania wnętrza. Sprawdzi się doskonale w łazience, gdzie dzięki odpowiedniemu układowi rur posłużyć może jako suszarka na ręczniki, w kuchni, gdzie wykorzystać go można jako wieszak na ściereczki, a także w przedpokoju czy salonie.

Czytaj więcej: Grzejnik Nameless - Instal Projekt

Grzejnik Inventio - Instal Projekt

grzejnik dekoracyjny inventioInventio to jeden z niewielu grzejników, który da się spersonalizować w tak dużym stopniu; to model płytowy, z pozoru więc ultraprosty i dyskretny – tak rzeczywiście może być, jeśli wybiorą Państwo wersję z gładko polakierowanym ekranem, na jeden z dostępnych, bardziej stonowanych i naturalnych kolorów, lub mniej oczywisty róż czy błękit.


Dla tych jednak, którzy pragną dopasowania grzejnika do charakteru wnętrza i własnego, stworzono dodatkową możliwość: zadrukowania ekranu jedną z dziewięciu dostępnych grafik i pokrycia go szkłem.

Czytaj więcej: Grzejnik Inventio - Instal Projekt

Grzejnik Frame - Instal Projekt

grzejnik dekoracyjny frameFrame to doskonała drabinka łazienkowa, zaprojektowana przez Małgorzatę Olszewską dla marki Instal Projekt. Mimo prostoty, przyciąga wzrok, a idealnie wyważona estetyka świetnie wkomponuje się do większości łazienek. Jak podpowiada sama nazwa, Frame to grzejnik opierający się na prostokątnej ramie; w jej środku znajdują się zaś delikatne poziome profile grzewcze o okrągłym przekroju, przeplatające się co jakiś czas z bardziej masywnymi rurkami o przekroju prostokątnym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii LASERCUT, jakość modelu jest jeszcze wyższa; a ukryty odpowietrznik poprawia jego walory estetyczne.

Czytaj więcej: Grzejnik Frame - Instal Projekt

Skontaktuj się z nami

captcha