A+ A A-

Irsap

Firma Irsap jest włoskim producentem wysokiej klasy grzejników. W swojej ofercie firma ma zarówno grzejniki ozdobne i dekoracyjne jak i eleganckie i nowoczesne grzejniki łazienkowe i pokojowe.
Wśród dekoracyjnych grzejników firmy Irsap na szczególną uwagę zasługują modele takie jak: Curval, Dedalo, Medusa czy Immagina – które stanowią rozwiązania unikalne i niepowtarzalne.

Grzejnik Relax

Grzejnik Relax to jeden ze sztandarowych modeli grzejników ozdobnych w kolekcji Irsap-u. Relax to jednolita płaska powierzchnia, która może zostać pomalowana na dowolny kolor z palety kolorów specjalnych producenta. Grzejnik Relax dostępny jest w kilku wariantach rozmiarów i może być montowany jako grzejnik poziomy i pionowy.

Grzejnik Flexo

Grzejnik z wieszakiem i lustrem to rozwiązanie idealne do przedpokoju lub łazienki. Grzejnik występuje w kilku wariantach: Flexo z wieszakami, Flexo z wieszakami i lustrem oraz Flexo z wieszakami, lustrem i półką. Grzejnik Flexo może być pomalowany na dowolny kolor spośród kolorów specjalnych firmy Irsap.

Grzejnik Tratto

Przykładem nowatorstwa i niekonwencjonalnego podejścia firmy Irsap do projektowanie grzejników może być grzejnik Tratto. Nietypowa, wygięta forma, półka stanowiąca część grzejnika a także możliwość wybrania grzejnika z wbudowanym oświetleniem sprawia że grzejnik Tratto będzie ozdobą dla każdego przedpokoju lub łazienki.

Grzejniki z serii Tesi

Firma Irsap oferuje także dekoracyjne grzejniki kolumnowe – pokojowe. Kolekcja grzejników Tesi to ogromne możliwości doboru wymiarów, mocy, koloru czy sposobu podłączenia do instalacji CO. Grzejnik Tesi to przykład grzejnika zbudowanego z pionowych segmentów składających się z 2, 3, 4, 5 lub 6 kolumn grzewczych.

Skontaktuj się z nami

captcha