A+ A A-

Vertiga - Jaga

grzejnik dekoracyjny vertigaTworząc grzejnik Vertiga, projektanci marki Jaga wyznaczyli zupełnie nową jakość i podnieśli znacznie poprzeczkę dostępnym modelom płytowym. Ozdobi każde pomieszczenie, od salonu, po przedpokój, nadając mu niespotykany klimat i intrygujący charakter.

Czytaj więcej: Vertiga - Jaga

Twine LR - Jaga

grzejnik dekoracyjny twine lrGrzejnik Twine LR to doskonała, ciekawa alternatywa dla klasycznych, modułowych grzejników żeberkowych. W odróżnieniu od wielu konkurentów, posiada nietypowy kształt i układ rur, a jego uniwersalna budowa umożliwia zastosowanie modelu w bardzo różnorodnych wnętrzach – minimalistycznych, nowoczesnych, industrialnych, bardziej klasycznych, a także formalnych, jak biura czy gabinety.


Twine produkowany jest w dwóch wersjach: LR, z głowicą przykręcaną do kolektora, oraz BT, z zestawem zaworowym, montowanym pod grzejnikiem.

Czytaj więcej: Twine LR - Jaga

Moon - Jaga

grzejnik dekoracyjny moon detaleGrzejnik Moon to intrygujący model naścienny, wykonany ze specjalnego mineralnego kompozytu i uformowany tak, że przypomina powierzchnię księżyca, który ma w nazwie; jak zapewnia producent, jego nieregularna, organiczna budowa w połączeniu z odpowiednim materiałem, gwarantuje emisję optymalnego ciepła, podobnego do tego, dostarczanego przez piec kaflowy. Unikalny wygląd został osiągnięty dzięki współpracy marki Jaga i projektantów z grupy ORECA. Moon z pewnością zachwyci fanów nietypowych rozwiązań, oryginalnej stylistyki i ozdobi zarówno wnętrza nowoczesne i minimalistyczne, jak i te bardziej klasyczne i naturalne.

Czytaj więcej: Moon - Jaga

Heatwave - Jaga

grzejnik dekoracyjny heatwaveGrzejnik Heatwave, zaprojektowany przez markę Jaga, z pewnością nazwać można prawdziwym dziełem sztuki. Takiego modelu na rynku jeszcze nie było – w niczym nie przypomina on elementu grzewczego, a na ścianie prezentuje się raczej jak płaskorzeźba lub ciekawa instalacja. Heatwave to model mający formę roślinnego ornamentu, nieregularną i bogatą, nawiązującą do stylu barokowego. Z powodzeniem odegra więc rolę głównego elementu dekoracyjnego w pomieszczeniu, nada mu elegancji i klasy. Dostępny jest również w kilku wersjach, różniących się nieco kształtem i ilością elementów.

Czytaj więcej: Heatwave - Jaga

Geo poziom - Jaga

grzejnik dekoracyjny geoGrzejnik Geo to model absolutnie unikalny. Zaprojektowany przez markę Jaga, jest pierwszym produktem grzewczym, wykonanym z naturalnego kamienia; czyni go to modelem nie do podrobienia, który stanowił będzie doskonały dodatek do każdego wnętrza i zapewni mu komfortowe ciepło – dosłownie i w przenośni.


Mineralny, czysty granulat stanowi front grzejnika, a pozostałe jego elementy wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Przód grzejnika delikatnie, wypukle się wygina, dzięki czemu ciepło oddawane jest też drogą konwekcji, a powietrze nie jest wysuszane. Poziomy układ umożliwia montaż grzejnika pod parapetem lub na poddaszu ze skosami, a gładka powierzchnia ułatwia bezproblemowe utrzymanie grzejnika w czystości.

Czytaj więcej: Geo poziom - Jaga

Skontaktuj się z nami

captcha