A+ A A-

Radeco

Firma Radeco to polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Oferowane przez Radeco grzejniki to dwie podstawowe serie produktów: grzejniki z programu STANDARD i grzejniki DESIGN PROGRAM. Grzejniki z serii standard to wysokiej klasy klasyczne grzejniki łazienkowe, natomiast grzejniki Design Program to unikalne wzornictwo, oryginalność i niepowtarzalność.

Grzejniki Design Program

Wszystkie grzejniki z kolekcji Design dostępne są w standardzie jako grzejniki malowane na kolory z palety kolorów RAL lub kolory specjalne Radeco. Wiele grzejników dekoracyjnych firmy Radeco jest dostępnych z możliwością naniesienia na powierzchnię grzejnika własnej grafiki lub zdjęcia – co sprawia że grzejnik taki będzie unikalny i niepowtarzalny.

Grzejniki ze szklaną taflą

Firma Radeco oferuje oryginalne grzejniki z ozdobną szklaną taflą. Modele grzejników Etna i Costa to przykłady grzejników których przednia część zbudowana jest z ozdobnego szkła. Innym ciekawym modelem grzejnika firmy Radeco, który został wykonany z zastosowaniem szklanych elementów jest grzejnik Cedro – który jest zbudowany ze stalowego, płaskiego ekranu z wbudowanymi szybkami ze szkła dekoracyjnego.

Grzejniki z kamienia

Radeco w swojej kolekcji ma również ciekawą propozycję grzejników wykonanych z kamienia lub kamienia i stali. Modele grzejników kamiennych to: Stone, Nugat i Wiking. Kamień jest surowcem naturalnym i niepowtarzalnym – dlatego grzejniki kamienne są unikalne i niepowtarzalne – niemożliwe jest wykonanie dwóch identycznych grzejników.

Grzejniki do pokoju dla dzieci

Firma Radeco oferuje również specjalną kolekcję grzejników zaprojektowanych z myślą o pokojach dla dzieci. Kolekcja KIDS grzejników to modele: Casa – grzejnik w kształcie domu i Auto – grzejnik w kształcie samochodu.
Zarówno grzejnik Casa jak i Auto na frontowej części grzejnika mają zamocowane stalowe panele na których można nanieść dowolną grafikę.

Skontaktuj się z nami

captcha