A+ A A-

Atom - Radeco

Grzejnik Atom - Radeco

Grzejnik Atom skierowany jest do orędowników nieszablonowego designu, którzy zwracają uwagę na detale otaczające ich w pomieszczeniu. Kaloryfer został zaprojektowany przez firmę Radeco – firmę, która nie boi się przekraczania granic w kwestii wizualizacji elementów grzewczych.

Czytaj więcej: Atom - Radeco

Tubo

grzejnik dekoracyjny radeco tuboGrzejnik Tubo to model, który bez jakichkolwiek problemów wkomponuje się praktycznie wszędzie. Elegancki wygląd umożliwi mu instalację w salonach czy sypialniach, stosunkowo nieduża szerokość pozwoli na zamontowanie go na wąskich ścianach, a obecność dyskretnych, ale jakże praktycznych wieszaków – sprawi, że Tubo doskonale sprawdzi się w łazience, do wieszania ręczników i płaszczy kąpielowych, oraz w przedpokoju, jako praktyczny i estetyczny wieszak na kurtki.

Budowa grzejnika Tubo

Model Tubo składa się z czterech, masywnych profili grzewczych, ułożonych pionowo, z których dwa środkowe nieco przesunięte są do góry; ten zabieg sprawia, że grzejnik nabrał lekkości (dając efekt lewitowania) oraz subtelności. Wyżej już wspomniana cecha, jaką jest nieduża szerokość, umożliwia wpasowanie go tam, gdzie inne modele nigdy by się nie zmieściły. Wieszaki umieszczone są zaś w dwóch rzędach, po dwa na jednym profilu. Same z siebie nie rzucają się w oczy, będąc jednocześnie niezwykle praktyczne.

Czytaj więcej: Tubo

Więcej artykułów…

  1. Torget
  2. Decor
  3. Centurion
  4. Algo

Skontaktuj się z nami

captcha