A+ A A-

Terma

Terma to jeden z największych polskich producentów grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. W swojej ofercie Terma ma zarówno grzejniki dekoracyjne do pokoju czy salonu jak i grzejniki ozdobne do łazienki czy przedpokoju. Do najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych Termy należą: Angus, Intra, ZigZag i Easy.

Grzejnik Angus

Angus jest przykładem nietypowego rozwiązania układu i kształtu profili z jakich zbudowany jest grzejnik. Grzejnik Angus dostępny jest jako grzejnik poziomy i pionowy, a także w wersji montowanej prostopadle do ściany – jako ścianka działowa.

Grzejnik Intra

Grzejnik Intra to przykład wykorzystania przez Termę grzejnika do celów innych niż tylko ogrzanie pomieszczenia. Grzejnik może zostać wyposażony w dedykowane wieszaki oraz umieszczone w centralnej części grzejnika lustro – wersja Intra Mirror. Grzejnik ten doskonale sprawdzi się w przedpokoju lub korytarzu a także w łazience gdzie w pełni będzie można wykorzystać jego funkcjonalność.

Grzejnik ZigZag

ZigZag jest ciekawym przełamaniem stereotypu grzejnika łazienkowego zbudowanego z prostopadłych profili i kolektorów. Profile grzewcze w grzejniku ZigZag połączone są z kolektorami nieprostopadle co sprawia że grzejnik będzie się wyróżniał i przyciągał wzrok. Zastosowanie nietypowych kątów w konstrukcji grzejnika wpływa korzystnie na jego wygląd i jednocześnie nie zmniejsza jego funkcjonalności – grzejnik świetnie sią sprawdza jako suszarka na ręczniki.

Grzejnik Easy

Pomimo swojej prostej bryły grzejnik Easy to przykład nowoczesnego, estetycznego i eleganckiego rozwiązania. Prosta, geometryczna bryła grzejnika odwołuje się do klasycznych kształtów lecz zastosowanie prostokątnych profili i kolektorów nadaje mu elegancji.

Skontaktuj się z nami

captcha