A+ A A-

Zehnder

Zehnder to jedna z najdłużej istniejących na rynku grzewczym marek; jej początki sięgają aż 1923 roku, kiedy to bracia Zehnder otworzyli swój pierwszy biznes. Już kilka lat później zajęli się tym, czym marka jest do dziś - tworzeniem innowacyjnych grzejników stalowych, będących pierwszymi w Europie, które nie zostały wykonane z żeliwa. W 1930 roku założyli oficjalną spółkę pod swoim nazwiskiem.

Pierwsze grzejniki tworzone były niemal w całości ręcznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. W roku 1980 powstały zaś prawdziwe klasyki: Zehnder Universal, pierwszy grzejnik łazienkowy, z poziomymi profilami grzewczymi, a także modele Art Deco i Sculptur - pierwsze warianty dekoracyjne na rynku światowym. Kilka lat później w ofercie marki pojawił się zaś model, którym możemy cieszyć się do dziś - Zehnder Charleston.

Nic więc dziwnego, że marka, która swoje zasady opiera na tradycji, długoletnim rozwoju i pracy, a także chęci ciągłego doskonalenia się, z taką łatwością pozyskuje do dziś rzesze zwolenników.

 

 

Skontaktuj się z nami

captcha