A+ A A-

Lateo - Zehnder

Grzejnik Lateo - Zehnder

Grzejniki konwektorowe najlepiej sprawdzają się pod oknami lub ogólnie oszklonymi powierzchniami. Lateo jest przykładem takiego modelu, jednak na tle innych kaloryferów z tego gatunku wyróżnia go warstwa wizualna, co sprawia, że jednocześnie jest modelem dekoracyjnym czy też ozdobnym.

Czytaj więcej: Lateo - Zehnder

Grzejnik Subway - Zehnder

grzejnik dekoracyjny subwayWielbiciele prostoty, minimalizmu i industrialnej surowości nie powinni przejść obojętnie obok grzejnika szwajcarskiej marki Zehnder. Model zupełnie pozbawiony jest ozdobników, ma zdecydowany charakter dzięki oszczędnej formie, a tym samym – jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Bezpieczeństwo i wydajność, a także trwałość, zagwarantowane są dzięki wieloletnim doświadczeniu i doskonaleniu marki.


Grzejnik Subway to prosta drabinka łazienkowa, której podstawę stanowi stalowa rama o wymiarach przekroju 30 mm x 30 mm. W jej środku znajdują się poziome profile grzewcze o okrągłym przekroju (średnicy mierzącej 23 mm), ułożone w równych odstępach od siebie; zachowanie optymalnej przestrzeni pomiędzy nimi umożliwiło zastosowanie grzejnika jako wieszaka na ręczniki lub suszarki.

Czytaj więcej: Grzejnik Subway - Zehnder

Grzejnik Orbis - Zehnder

grzejnik dekoracyjny orbisGrzejnik Orbis to idealne rozwiązanie zarówno do łazienki, jak i salonu; w pierwszym z pomieszczeń okaże się niezwykle praktyczny, po zamontowaniu dedykowanych mu wieszaków (dostępnych osobno), drugie – doskonale ozdobi, dzięki smukłości, osiągniętej poprzez użycie cienkich, stalowych rurek.


Wspomniane rurki, pionowe profile grzewcze, mają okrągły przekrój o średnicy 12 mm; poziome kolektory, na których się opierają, umocowane są dyskretnie z tyłu. Grzejnik pokryty jest lakierem proszkowym (w wersji standardowej – białym RAL9016, dostępny również we wszystkich kolorach z palety producenta) i podłączany przy pomocy popularnego przyłącza – dolnego środkowego z rozstawem osi równym 50 mm.

Czytaj więcej: Grzejnik Orbis - Zehnder

Grzejnik Metropolitan poziom - Zehnder

grzejnik dekoracyjny metropolitan pionNazwa, nadana grzejnikowi, idealnie odzwierciedla jego wygląd; Metropolitan to model nowoczesny, nieco minimalistyczny, z pozoru prosty, ale przyciągający wzrok. Sprawdzi się w wielu łazienkach, salonach i kuchniach tych, którzy cenią sobie połączenie światowego designu z najwyższą jakością i wydajnością. Co więcej, pozioma budowa umożliwia montaż również na poddaszu ze skosami, czy w niskiej przestrzeni pod oknem.

Czytaj więcej: Grzejnik Metropolitan poziom - Zehnder

Grzejnik Forma Air - Zehnder

grzejnik dekoracyjny forma airForma Air to grzejnik, który doskonale sprawdzi się w każdej łazience. Jest prosty, funkcjonalny i bardzo wydajny, a co więcej – przystosowany do montażu opcjonalnej grzałki elektrycznej (z prawej lub lewej strony); jej obecność pozwoli na ogrzewanie pomieszczenia również poza sezonem grzewczym, co szczególnie przydatne jest na przykład podczas kąpieli. Grzałka umożliwia też ekspresowe wysuszenie ręczników czy prania, dzięki szybkiej reakcji na zmiany ustawień temperatury.

Czytaj więcej: Grzejnik Forma Air - Zehnder

Więcej artykułów…

  1. Grzejnik Charleston - Zehnder

Skontaktuj się z nami

captcha